top of page
20220715  SclptCycle WEBRES 188.jpg
Body Bike _ Les Mills LIVE 2019 SingaporeIMG_2368.JPG

KTO SME

Úprimný záujem o propagáciu zdravého životného štýlu a láska k bicyklovaniu viedli k založeniu BODY BIKE® International v polovici 90-tych rokov minulého storočia. Sídlo firmy je vo Frederikshavne na severe Dánska. Dnes zamestnáva zhruba 20 oddaných a zručných technikov, inžinierov a remeselníkov. Ročne vyrába viac ako 10 000 vysokokvalitných indoorových bicyklov a má obchodných zástupcov vo viac ako 30 krajinách.

ŠPECIALIZÁCIA

Svet BODY BIKE® sa točí okolo indoorových bicyklov. Bicykle sú to, čo robíme. Nič iné. Sme sústredení, špecializovaní a oddaní. Nechceme robiť všetko. Chceme robiť len bicykle. To je naše tajomstvo. A to je dôvod, prečo vynikáme vo vývoji, dizajne a výrobe najlepších indoorových bicyklov na svete.

UZATVORENÝ. CHRÁNENÝ. ČISTÝ.

Vďaka revolučnému dizajnovému prvku vyčnievajú indoorové bicykle BODY BIKE® z radu: sú úplne uzavreté. Ochranné bočné a horné kryty chránia centrálny zotrvačník a kľuku pred prachom a potom, čím sa minimalizujú náklady na údržbu bicykla.

ESTETIKA AJ FUNKČNOSŤ

Indoorové bicykle sú vystavené vysokému opotrebovaniu a každodenné používanie im dáva zabrať. Musia odolať veľkému počtu používateľov deň čo deň, mesiac čo mesiac, rok čo rok. Sú vystavené potu, špine a prachu. Preto náš dizajn nie je len o vzhľade. Nielenže upúta pozornosť, ale plní aj praktický účel. Dizajn BODY BIKE® je jednoduchý, pretože tak sa nám to páči. Ale nielen to, jednoduchosť znamená odolnosť, nenáročnosť na údržbu a dlhšiu životnosť.

JEDNODUCHOSŤ. ĽAHKOSŤ. TRÚFALOSŤ.

Jednoduchosť, ľahkosť a trúfalosť sú kľúčové slová škandinávskej dizajnérskej tradície, ku ktorej sa hlásime. Trúfame si byť iní. Dištancujeme sa od priemernosti. S jasným a účelným dizajnom sa snažíme eliminovať vizuálny šum a vytvoriť pokojné a harmonické cyklistické prostredie.

20220715  SclptCycle WEBRES 207.jpg
bottom of page