top of page
20220715  SclptCycle WEBRES 188.jpg

NAŠE BICYKLE

BODY BIKE® sú indoorové bicykle najvyššej kvality, ktoré vďaka revolučnému dizajnovému prvku vyčnievajú z radu - sú úplne uzavreté. Kryty chránia užívateľa pred rotujúcim zotrvačníkom aj vnútorné komponenty, čím sa zaisťuje vysoká odolnosť

a minimálna údržba. Nájdete ich vo fitness centrách vo viac ako 33 krajinách sveta.

Všetky modely sú vhodné na komerčné použitie.

BODY_BIKE_SMART+_FOREST_GREEN_VIEW5.png

NOVINKA

BODY BIKE SMART®+ FOREST GREEN

Rozširujeme náš udržateľný rad, BODY BIKE SMART+ Forest Green je vyrobený z recyklovaného ABS plastu. Vychutnajte si všetky funkcie SMART+, ktoré poznáte a milujete, s čistým karbónovým svedomím.

NOVINKA

BODY BIKE SMART®+ OCEANIX

Prvý indoorový bicykel vyrábaný z recyklovaného plastu z komerčných rybárskych sietí. Má všetky funkcie SMART+ a dodáva sa len v jednej výraznej farbe: Ocean Blue.

OceanIX_image_01.png
BB-Smart-Plus-View-3-black.jpg

BODY BIKE SMART®+

Nadčasový bicykel s unikátnymi vlastnosťami ako je revolučný SMART Charge. Je kompatibilný s aplikáciami a softvérom, ktoré využívajú bezdrôtové pripojenie Bluetooth a ANT+. Generuje silu pri každom stlačení pedálu. Sila na dobitie mysle, sila na dobitie tela a sila na nabitie telefónu.

Aplikácia BODY BIKE INDOOR CYCLING APP je vyvinutá pre BODY BIKE SMART+, zobrazuje watty, tepovú frekvenciu, kadenciu, kalórie, vzdialenosť a rýchlosť.

BODY BIKE SMART®

Dodáva sa v širokej škále farieb. Je možné ho prispôsobiť vlastným logom alebo obrázkom. Detaily značky, vďaka ktorým bude váš bicykel jedinečný a zapadne do vášho sveta.

SMART-black.jpeg
Connect-2-black.jpeg

BODY BIKE® CONNECT

Konzola BODY BIKE® Performance umiestnená na riadidlách zobrazuje výkon vo wattoch, kadenciu, srdcovú frekvenciu a kalórie, čo vám dáva cennú spätnú väzbu o intenzite vášho tréningu. Umožňuje vám tiež vykonať wattový test a odhaliť vaše VO2 max. Všetky dáta sa prenášajú bezdrôtovo pomocou ANT+, čo vám umožňuje prijímať dáta na iných zariadeniach kompatibilných s ANT+.

BODY BIKE® SUPREME

Dokonalý indoorový bicykel. Všetky dôležité časti sú

z nehrdzavejúcej ocele, čo úplne eliminuje problémy, ako je hrdza a poškodenie. Dodáva sa v širokej škále farieb. Možnosť označiť servisný poklop vlastným logom alebo umeleckým dielom. BODY BIKE® je jediný výrobca indoorových bicyklov, ktorý vám ponúka túto jedinečnú možnosť.

Supreme-light-blue.jpg
Classic-1-black.jpeg

BODY BIKE® CLASSIC

Je nadčasový indoorový bicykel spájajúci jednoduchosť a eleganciu s funkčnosťou a prvotriednou kvalitou. Jedinečné funkcie ako sú ochranné kryty, uzavretá kľuka a zotrvačník, brzda bez mazania Kevlar® a vysoko kvalitné ložiská ⏤ je vyrobený tak, aby vydržal.

K dispozícii v 8 rôznych farbách.

* Uvedené ceny sú bez DPH, zahŕňajú sedadlo, nezahŕňajú pedále a dopravu.

   Pri odbere viacerých kusov množstevná zľava.

bottom of page